УЛОГИ

РЕЖИСЕР

ПРЕПОРАКИ
 • Луд, збуњен, нормалан (2007)

  петок
  image
  Хумористична серија сценариста Феѓе Исовиќа која је веќ у првој сезони освојила хрватске гледатеље својим хумором и изврсном глумачком екипом коју предводи...
 • Бубалици (2007)

  петок
  image
  Ленард и Шелдон се цимери и брилијантни физичари. Тие се беспрекорни умови кои знаат како функционира вселената. Но, ова знаење не им помага во комуникацијата со...
 • Картер (2018)

  петок
  image
  Након нервног слома пред гомилом људи, глумац се враќа у свој родни град где се удружује са пријатељем детективом. Нада се да ќе његово глумачко искуство помоќи у...
 • Романтичарот (2018)

  петок
  image
  Санем, млада девојка со аспирации да стане писателка, нејзините родители ја принудуваат да изберат помеѓу договорен брак и наоѓање соодветна работа. Брзајќи се на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.