УЛОГИ

АВТОР

ПРЕПОРАКИ
 • Одгледани од волци (2020)

  сабота
  image
  Серијата се одвива на мистериозна планета во рана фаза на колонизација и се фокусира на двајца андроиди кои одгледуваат деца во човечка колонија, која е под...
 • Син (2017)

  сабота
  image
  Играна серија Син, снимљена је према истоименом бестселеру Филипа Мејера, номинованом за Пулицерову награду. То је импресивна сага о америчкој породици и о...
 • Тајните на младите благороднички (2010)

  сабота
  image
  Радња је смештена у доба Ане Карењине, у 1877. годину када је руска империја била у рату са Турском. У центру збивања налазе се ученице плаве крви, надалеко...
 • Розвел: Ново Мексико (2019)

  сабота
  image
  Откако се враќа во својот роден град Розвел во Ново Мексико, Лиз ја открива шокантната вистина за момчето што ѝ било симпатија кога била тинејџерка, а сега е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.