poster

Авантуре Чака и пријатеља

The Adventures of Chuck & Friends (2010)

анимација, семејни | САД, Канада

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.8/10
ПРЕПОРАКИ
 • Овцата Шон (2007)

  недела
  image
  Шон е необично бистар и паметен млад овен кој живее со своето стадо на една традиционална мала англиска фарма. Во секоја епизода, обидот за додавање возбуда во...
 • Сунѓерот Боб (1999)

  недела
  image
  Дојдете и следете ги авантурите на омилениот морски сунѓер и на неговиот помошник, морската ѕвезда! Иако имаат најдобри намери, Сунѓерот Боб и Патрик секогаш...
 • Моќниот Мајк (2019)

  недела
  image
  Запознајте го Мајк, омилениот и софистициран мопс кој е вљубен во кучето на соседот. За жал, неговите планови да го освои срцето на Ајрис никогаш не успеваат...
 • Погоди колико те волим (2012)

  недела
  image
  Књига на основу које је ова чаробна серија израѓена, продата је широм света у 32 милиона примерака. У центру приче се налази породица зечева, и оно што је на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.