Што е тоа што нѐ прави луѓе? Може ли синтетичката креација некогаш да размислува и да чувствува на начин на којшто ние го правиме тоа? Ако може, како да се однесуваме кон тоа? Серијава се занимава токму со таа тематика, секој ден, сѐ помалку со хипотетички прашања. Семејството Хокинс вложува во куќната помошничка Анита околу која Лаура веднаш се чувствува непријатно. Вдовецот Џорџ го смета Оди за свој син, а не за машина, а Лео бега со синтетичкиот Макс...

Се прикажува на каналите:

CineStar Prem. 2  

Следна епизода:

7.12.21
00:10
Људска врста 3, Еп. 1
8.12.21
00:25
Људска врста 3, Еп. 2
9.12.21
00:10
Људска врста 3, Еп. 3
10.12.21
00:45
Људска врста 3, Еп. 4
14.12.21
00:20
Људска врста 3, Еп. 5
15.12.21
01:00
Људска врста 3, Еп. 6
16.12.21
00:15
Људска врста 3, Еп. 7
17.12.21
00:30
Људска врста 3, Еп. 8
ПРЕПОРАКИ
 • БРУСКО (2013)

  денес
  image
  По повод нејзиниот неодамнешен брак со Сифис (Апостолис Тоцикас), Мелина (Елени Ваитсу) доаѓа да помине време во Атина со нејзините пријатели од Крит. Еден млад...
 • Обале Чесапика (2016)

  денес
  image
  Abby O'Brien Winters returns to Chesapeake Shores when she receives a panicked phone call from her younger sister Jess, who has renovated the charming Inn at...
 • Мелек (2019)

  денес
  image
  Прича о двије обитељи Карадаг и Ширхан које су блиске стољеќима и до чијег је раздора дошло када се кќи обитељи Карадаг супротставила наредби патријарха у којем...
 • Cvat lipe na Balkanu (2011)

  денес
  image
  Радња серије смештена је поратни Београд од 1945. до 1962. године. У времену великих послератних промена док Београд вида ране настале у рату, једна породица...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.