poster

Min nye søster

Min nye søster (2016)

Семеен | Данска
Режисер: Trine Appel

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

Christian has a new sister. She lives on the countryside with Christians dad and stepmom. Christian lives in town with his mum, but every other weekend he takes the train to the countryside to visit his dad and his new sister, Kat...

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.