poster

Carmen Curlers

Carmen Curlers (2022)

Драма | Данска

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.5/10

Follows wiz entrepreneur Axel, who decides to recruit women from the neighboring farms for his production of electronic hair curlers.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.