poster

Chosen

Chosen (2013)

Режисер: Ben Ketai, Toby Wilkins

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.3/10

"Chosen" follows Ian Mitchell -- a husband, father and lawyer -- who awakens one morning to discover a mysterious box on his doorstep containing a loaded gun and a photo of a stranger he must kill within the next three days. Ian q...

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.