Psiconautas

Psiconautas (2015)

Режисер: Carlos Ameglio

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.9/10

Psiconautas tells the story of a Spanish scammer who finds his vocation leading a therapy group that generates more problems than it solves.

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.