рејтинг: 5.8/10

The popular animated characters Pinky and The Brain continue to concoct schemes to rule the world while hiding out in the suburbs where they live with Elmyra, a hyperactive tot of Tiny Toon Adventures fame.

ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.