Batman Beyond

Batman Beyond (1999)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 8.1/10
(77 гласови)

As new villains overrun Gotham City of the future, the aging Bruce Wayne hangs up the cape of the once invincible Batman. But when troubled teenager Terry McGinnis stumbles upon the Dark Knight's secret, a new alliance is forged. And a triumphant new Batman is born.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.