рејтинг: 7.2/10

At a major university, the first woman of color to become chair tries to meet the dizzying demands and high expectations of a failing English department.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.