15-year-old scientist Ashley Garcia explores the great unknown of modern teendom after moving across the country to pursue a career in robotics.

Беше на каналите:

Junior TV  

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.