рејтинг: 8.3/10
Оценка на корисникот: 10/10
(3 гласови)

A prequel to Star Trek: The Original Series, the show will follow the crew of the USS Enterprise under Captain Christopher Pike.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.