poster

Sevgili Geçmis

Sevgili Geçmis (2019)

Драма | Турција
Режисер: Aydin Bulut, Osman Kaya

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.3/10

Three sisters who grew up unaware of each other receive a mysterious letter one day and meet at the wedding of one of them. But on the wedding night they will find themselves in an unexpected situation. After that night, they cann...

ПРЕПОРАКИ
 • Еуфорија (2019)

  image
  Драмската серија „Еуфорија“ ни прикажува група средношколци и нивните љубови и пријателства во светот полн со дрога, секс, трауми и социјални медиуми. Актерката и...
 • Милијарди (2016)

  image
  Комплексна драма о улози политике у свету њујоршких високих финансија. Изванредни магнат хеџ фондова, Боби Екс Екселрод, и дрски државни тужилац, Чак Роудс,...
 • Auf Streife – Die Spezialisten (2015)

  image
 • Призори из брачног живота (2002)

  image
  Драмска серија редитеља Данила Вукотиќа у којој главе улоге играју Милица Милша, Марко Живиќ, Милан Чучиловиќ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.