Gil Favor is trail boss of a continuous cattle drive. He is assisted by Rowdy Yates. The crew runs into characters and adventures along the way.

Се прикажува на каналите:

HTV3  

Следна епизода:

денес
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 24
Утре
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 25
недела
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 26
понеделник
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 27
вторник
13:51
Сирова кожа 2, Еп. 28
17.8.22
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 29
18.8.22
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 30
19.8.22
14:00
Сирова кожа 2, Еп. 31
20.8.22
14:10
Сирова кожа 2, Еп. 32
21.8.22
14:00
Сирова кожа 3, Еп. 1
22.8.22
14:00
Сирова кожа 3, Еп. 2
23.8.22
14:00
Сирова кожа 3, Еп. 3
24.8.22
14:00
Сирова кожа 3, Еп. 4
25.8.22
14:00
Сирова кожа 3, Еп. 5
ПРЕПОРАКИ
 • The Big Valley (1965)

  четврток
  image
  Victoria Barkley heads her adult brood on the Barkley Ranch in California's San Joaquin Valley, near Stockton, in the 1870s. Heath is the illegitimate son of...
 • Дон Маттео (2000)

  четврток
  image
  Возеќи се својим бициклом дивним крајолицима Умбрије, интелигентни и храбри дон Маттео, јединствени свеќеник и изнимни детектив, увијек наиѓе на невоље... Дон...
 • Најди ме во Париз (2018)

  четврток
  image
  Кога руската принцеза Лина Гриски, студентка на париското балетско училиште, случајно од 1905 г. патува низ времето до сегашноста, таа мора брзо да се прилагоди...
 • Смрт во рајот (2011)

  четврток
  image
  „Смрт у рају“ прати британског полицајца који на свој осебујан начин разоткрива мистериозна убојства на Карибима. Радња се одвија око лика строгога британског...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.