рејтинг: 7.0/10

Dr. Daniel Cassian is appointed by the White House to lead a small top secret federal biological task force of leading scientists to investigate and prevent potential biological disasters. The team also adopt Cassian's secret agen...

ПРЕПОРАКИ
 • Одгледани од волци (2020)

  image
  Серијата се одвива на мистериозна планета во рана фаза на колонизација и се фокусира на двајца андроиди кои одгледуваат деца во човечка колонија, која е под...
 • Кесл Рок (2018)

  image
  Психолошката хорор-серија „Кесл Рок“ ги комбинира митовите со раскажувањето на најдобрите дела од Стивен Кинг, спојувајќи ликови и теми од измислениот град Кесл...
 • Млади мутанти нинџа корњаче (2012)

  image
  У америчкој иначици серијала гласове Ниња корњачама дали су Сеан Астин (познат по својим улогама хобита Сама у трилогији 'Господар прстенова' те Спиелберговом хит...
 • Приказната на робинката (2017)

  image
  Серијата прикажува жена која е присилена да живее како конкубина во едно фундаменталистичко теократско диктаторство во блиската иднина, во тоталитарната држава...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.