Penn Zero is not your average kid - every day he's zapped into another dimension with his friends to save the world.

ПРЕПОРАКИ
 • Потокот на Крег (2018)

  денес
  image
  Земете го својот меч од тоалетна хартија и следете ги најдобрите другари Крег, Џеј-Пи и Келси додека го истражуваат потокот во својот крај – безграничен детски...
 • Лего Цитy Адвентурес (2019)

  денес
  image
  У растуќем граду изграѓеном на забави, пријатељству и откаченим неподопштинама, осебујна екипа полицајаца и ватрогасаца напорно ради на очувању мира и...
 • Томас и другари (1984)

  денес
  image
  Наш љубимац Томас парна локомотива улази у нове авантуре. Њега и пријатеље на острву Содор чекају нова узбуѓења и задаци. Придружи се Томасу и његовим пријатељима...
 • Прасенцето Пепа (2004)

  денес
  image
  Анимираната серија го следи прасенцето Пепа кое живее со својот помал брат Џорџ, со мајката Прасица и со таткото Прасе. Омилените работи на Пепа се играње игри,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.