Осумаголник е дебатна емисија со гости од различни области, професии и сфери на интереси. Во разговорите со нив Тони Ајтовски ги претставува нивните ставови за прашања од секојдневното живеење.

Се прикажува на каналите:

Kanal8  

Следна епизода:

денес
20:00
Осумаголник
Утре
09:00
Осумаголник ®
Утре
18:30
Осумаголник ®
понеделник
14:30
Осумаголник ®
ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.