CrossTalk is a current affairs debate television program on RT.

Се прикажува на каналите:

Russia Today  

Следна епизода:

понеделник
04:00
Cross Talk
понеделник
08:30
Cross Talk
понеделник
12:30
Cross Talk
понеделник
16:30
Cross Talk
вторник
02:30
Cross Talk
вторник
05:00
Cross Talk
денес
02:30
Cross Talk
Утре
06:30
Cross Talk
Утре
09:30
Cross Talk
Утре
12:30
Cross Talk
Утре
16:30
Cross Talk
Утре
20:30
Cross Talk
Утре
00:30
Cross Talk
Утре
03:00
Cross Talk
четврток
06:00
Cross Talk
петок
04:00
Cross Talk
петок
06:30
Cross Talk
петок
09:30
Cross Talk
петок
12:30
Cross Talk
петок
16:30
Cross Talk
петок
20:30
Cross Talk
сабота
00:30
Cross Talk
сабота
05:00
Cross Talk
Препораки
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.