Се прикажува на каналите:

K::CN 1 Kopernikus  K::CN 3 Svet+  

Следна епизода:

среда
22:00
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
четврток
02:00
Шампањац са Јасмином Аном, талк схоw
четврток
21:30
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
денес
02:00
Шампањац са Јасмином Аном, талк схоw
Утре
03:00
Шампањац са Јасмином Аном, талк схоw
Утре
05:20
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
понеделник
06:10
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија
понеделник
23:00
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија
вторник
22:00
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
24.7.24
22:00
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
25.7.24
02:00
Шампањац са Јасмином Аном, талк схоw
25.7.24
21:30
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
27.7.24
02:00
Шампањац са Јасмином Аном, талк схоw
28.7.24
03:00
Шампањац са Јасмином Аном, талк схоw
28.7.24
05:20
Шампањац са Јасмином Аном, забавна емисија ®
Препораки
 • Quante storie (2016)

  image
 • Недељом у три

  image
 • Zonë e lirë

  image
 • Cross Talk

  image
  CrossTalk is a current affairs debate television program on RT.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.