poster

lesenswert

lesenswert (2013)

култура, ток-шоу | Германија
Режисер: Norik Stepanjan

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
ПРЕПОРАКИ
 • Maischberger (2000)

  четврток
  image
  Each show features one, sometimes two guests in a face to face talk at a table setting.
 • HARDtalk (1997)

  четврток
  image
  Politicians and other public figures are asked the tough questions about whether the way they do things is really the best way.
 • Др. Оз (2009)

  денес
  image
  Пратите савјете омиљеног америчког доктора и разговоре с гостима о темама везаним уз здравље, секс, кризу средњих година, одрастање тинејџера, борбу сполова,...
 • Maybrit Illner (1999)

  денес
  image
  Talk show with Maybrit Illner.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.