poster

Опра Винфри

Oprah's Next Chapter (2012)

ток-шоу | САД

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.0/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Pro Business

  image
 • Хорор астрал

  image
  Што се стварно догада у астралу? Габриеле објашњава, да овостранство није одијељено од оностранства и да душу слиједе човјекова дјела. Осим тога, објашњава како...
 • Семирових пет питања

  image
 • Осумаголник

  image
  Осумаголник е дебатна емисија со гости од различни области, професии и сфери на интереси. Во разговорите со нив Тони Ајтовски ги претставува нивните ставови за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.