poster

Опра Винфри

Oprah's Next Chapter (2012)

ток-шоу | САД

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.0/10

УЛОГИ

ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.