Animated series following a group of Super Villians who plot to take control of their neighbourhood.

Беше на каналите:

Svet Plus  

ПРЕПОРАКИ
 • Дора истражува (2000)

  денес
  image
  Дора е симпатична мала шпанска девојка со која оди во авантури со нејзината црвена чизма облечена во мајмун, погодно наречена Чизми. За време на нејзините...
 • DC Super Hero Girls (2015)

  денес
  image
  У сурадњи ДЦ Цомицс-а и Маттела стиже анимирана серија о суперјунакињама у тинејџерским данима! У средњој школи за суперјунаке наќи ќемо сва позната лика из ДЦ...
 • Гризи и леминзите (2007)

  денес
  image
  Тој е голем како мечка, силен како мечка, умен... како мечка. Ниту едно животно не се осмелува да му се спротивстави на Гризи. Освен леминзите... Во огромниот...
 • Штрумпфови (1981)

  денес
  image
  Штрумпфови су мала плава створења која живе у шуми у куќама од гљива. Папа Штрумпф, Мргуд, Медени, Вицко, Лумен, Штрумпфета, Свирко, Дивљи, Пјесник, само су неки...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.