Следиме три мајки кои само го сакаат најдоброто за своите семејства. Роз е банкротирана и живее со коцкар-зависник, а за на нивната ќерка да ѝ овозможи покрив над главата, подготвена е на сѐ. Гламурозната и богата Кејт изгледа дека има сѐ. Но изгледот мами, а Кејт ќе мора да се избори за да си ги зачува бракот и семејството. Лиза бара излез од сопствениот живот, а примерот го наоѓа во Кејт, но кога Кејт организира вечера, Лиза прави голема грешка, а потоа и ја заборава ќерката на Кејт која требало да ја земе од училиште.

Беше на каналите:

Pickbox TV MK  

ПРЕПОРАКИ
 • Болнички јади (2020)

  image
  The series follows five young nurses working on the frontlines of St.Mary's hospital dedicating their lives to helping others, while figuring out how to help...
 • Тајне винове лозе (2021)

  image
  Окосницу ТВ серије „Тајне винове лозе“ чине приче о две породице смештене у граничним подручјима Србије. Породица успешног пословног човека Вука, из Суботице,...
 • Mercado Central (2019)

  image
  The life of a neighborhood market in Madrid about to be turned into a shopping mall and its struggle to prevent it.
 • Забрањена љубав (2004)

  image
  Близанци Петра Новак и Данијел Лончар раздвојени су одмах након роѓења. Петра и Данијел не знају једно за друго, одрастају у различитим породицама, али повезује...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.