Опасни сусрети

Opasni susreti (1973)

Драма | Југославија
Режисер: Pjer Majhrovski

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 10/10
ПРЕПОРАКИ
 • Милијарди (2016)

  image
  Комплексна драма о улози политике у свету њујоршких високих финансија. Изванредни магнат хеџ фондова, Боби Екс Екселрод, и дрски државни тужилац, Чак Роудс,...
 • Нашите момчиња (2019)

  image
  Возбудлива драма што ја следи истрагата за убиство на три еврејски и еден палестински тинејџер во Израел. Нивните убиства предизвикуваат војна. Серијата раскажува...
 • Ако ме оставиш (2021)

  image
  After dedicating a lifetime to her husband and family, Alicia's world changes completely when she discovers a betrayal. Determined to rebuild her life, Alicia...
 • Македонски театарски претстави

  image
  Прикажуавње на македонски театарски претстави, уметност која во Македонија има длабоки корени и голема богата продукција. Тука може да ги погледнете сите снимени...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.