poster

66 minutes

66 minutes (2006)

информативен | Франција

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата

Every Sunday at 5:20 p.m., this program covers the news by dealing with various facts and current events, international news, social issues, presidential campaigns, behind-the-scenes of showbiz, outstanding personalities of the week, etc.

ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.