рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 10/10
(9 гласови)

Dr Andrea Fanti, one of the most brilliant there ever were, forgets who he is.

Се прикажува на каналите:

AXN Spin  

Беше на каналите:

AXN  RAI 1  

Следна епизода:

денес
10:20
Док - Нова шанса 1, Еп. 10
денес
13:40
Док - Нова шанса 1, Еп. 10
денес
14:40
Док - Нова шанса 1, Еп. 11
Утре
10:20
Док - Нова шанса 1, Еп. 11
Утре
13:45
Док - Нова шанса 1, Еп. 11
Утре
14:50
Док - Нова шанса 1, Еп. 12
среда
10:25
Док - Нова шанса 1, Еп. 12
среда
13:45
Док - Нова шанса 1, Еп. 12
среда
14:40
Док - Нова шанса 1, Еп. 13
четврток
10:10
Док - Нова шанса 1, Еп. 13
четврток
13:35
Док - Нова шанса 1, Еп. 13
четврток
14:40
Док - Нова шанса 1, Еп. 14
петок
10:10
Док - Нова шанса 1, Еп. 14
петок
13:35
Док - Нова шанса 1, Еп. 14
петок
14:40
Док - Нова шанса 1, Еп. 15
4.7.22
10:15
Док - Нова шанса 1, Еп. 15
4.7.22
13:35
Док - Нова шанса 1, Еп. 15
4.7.22
14:35
Док - Нова шанса 1, Еп. 16
5.7.22
09:55
Док - Нова шанса 1, Еп. 16
5.7.22
13:25
Док - Нова шанса 1, Еп. 16
ПРЕПОРАКИ
 • Роѓена звезда (2004)

  недела
  image
  Упознајте Џуд Харисон, 15-годишњу талентовану певачицу, која је управо победила на такмичењу кантаутора и освојила награду својих снова - потписивање уговора с...
 • Специјализант (2018)

  недела
  image
  Др. Рандолпх Белл (Бруце Греенwоод) је шеф кирургије у болници и очигледно пати од болести због које не би смио оперирати. Његове 'дрхтаве руке' њему не...
 • Забрането јаболко (2018)

  недела
  image
  Зејнеп е девојка која строго се придржува до етичките вредности, цели кон успешна кариера и се стреми кон неа, додека Јилдиз верува дека заслужува повеќе и смета...
 • БРУСКО (2013)

  недела
  image
  По повод нејзиниот неодамнешен брак со Сифис (Апостолис Тоцикас), Мелина (Елени Ваитсу) доаѓа да помине време во Атина со нејзините пријатели од Крит. Еден млад...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.