3 Person try a couple to save because the couple have a conflict and the result is : Divorce from couple. This played in Istanbul

Беше на каналите:

TRT Turk  TRT 1  

ПРЕПОРАКИ
 • Одломки (2021)

  денес
  image
  Од сценаристе чувеног холивудског хита “Мексиканац” и извршног продуцента научнофантастичне серије “Фринџ” (номиноване за три Емија), Џоела Хауарда Вајмана, 6....
 • Логан Хигх (2018)

  денес
  image
  The escapades of a group of rebellious teens and their adventures in their high school.
 • Менхетн (2014)

  денес
  image
  Во текот на Втората светска војна во Лос Аламос, Ново Мексико, тајни има во сите аспекти на животот. Научниците Френк Винтер и Чарли Ајсакс се натпреваруваат да...
 • Судбината на Фатмаѓул (2010)

  денес
  image
  Серија је настала адаптацијом романа Ведата Туркалија те проговара о животу невине дјевојке, њезиној великој трагедији и околини која ју не разумије. Екранизација...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.