Described as "the Olympics of talent", it will feature winners, finalists and other successful contestants from previous seasons of America's Got Talent alongside acts from other Got Talent franchises worldwide.

Беше на каналите:

Nova S  

ПРЕПОРАКИ
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.