In the year 2772, a meteor of unknown origin collides with the planet Earth, transforming it and some of its inhabitants forever. Included in this transformation are the descendants of the classic Looney Tunes characters, who become super-powered heroes, yet still retaining the wacky personalities of their ancestors.

ПРЕПОРАКИ
 • Потокот на Крег (2018)

  сабота
  image
  Земете го својот меч од тоалетна хартија и следете ги најдобрите другари Крег, Џеј-Пи и Келси додека го истражуваат потокот во својот крај – безграничен детски...
 • Патролни шепи (2013)

  сабота
  image
  „Патролни шепи“ прикажува кученца спасувачи предводени од Рајдер, момче што ја сака технологијата. Тие покажуваат дека нема преголема работа или премало кученце и...
 • Мистер Бин: Анимирана серија (2002)

  сабота
  image
  Инспирисан документарним филмом о дивљини, Мистер Бин узима камеру и одлази дубоко у село у потрази за савршеном фотографијом дивљине. После два дана безуспешног...
 • Big City Greens (2018)

  сабота
  image
  Пустоловни живот Црицкет Греена, дјечака који се с обитељи пресели са своје сеоске фарме у модерну метрополу.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.