Кога татко ѝ на Елиза починува од срцев удар таа ја презема неговата детективска работа, спротивно на желбите на сите околу неа, вклучувајќи го семејниот пријател, инспекторот Велингтон, Војводата.

Се прикажува на каналите:

Epic Drama  

Беше на каналите:

RTRS  

Следна епизода:

Утре
14:00
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 1, Кутијата на Пандора
среда
08:30
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 3, Гробот на сиромавиот
среда
14:00
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 2, Молецот на Црната вештерка
четврток
21:45
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 1
четврток
22:40
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 2
петок
01:05
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 1
петок
02:00
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 2
петок
08:30
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 1
петок
09:25
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 2
3.6.23
14:15
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 1
3.6.23
15:05
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 2
4.6.23
11:15
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 1
4.6.23
12:05
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 2
8.6.23
21:45
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 3
8.6.23
22:40
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 4
9.6.23
01:55
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 3
9.6.23
02:45
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 4
9.6.23
08:40
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 3
9.6.23
09:35
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 4
10.6.23
14:20
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 3
10.6.23
15:10
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 4
11.6.23
11:15
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 3
11.6.23
12:05
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 4
15.6.23
21:45
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 5
15.6.23
22:40
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 6
16.6.23
01:45
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 5
16.6.23
02:40
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 6
16.6.23
08:20
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 5
16.6.23
09:10
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 6
17.6.23
14:25
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 5
17.6.23
15:15
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 6
18.6.23
11:10
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 5
18.6.23
12:05
Г-ца Скарлет и Војводата 1, Еп. 6
22.6.23
21:45
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 1, Кутијата на Пандора
22.6.23
22:40
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 2, Молецот на Црната вештерка
23.6.23
01:50
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 1, Кутијата на Пандора
23.6.23
02:40
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 2, Молецот на Црната вештерка
23.6.23
08:30
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 1, Кутијата на Пандора
23.6.23
09:20
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 2, Молецот на Црната вештерка
24.6.23
14:20
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 1, Кутијата на Пандора
24.6.23
15:10
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 2, Молецот на Црната вештерка
25.6.23
11:10
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 1, Кутијата на Пандора
25.6.23
12:05
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 2, Молецот на Црната вештерка
29.6.23
21:45
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 3, Гробот на сиромавиот
29.6.23
22:40
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 4, Пеколен ангел
30.6.23
01:50
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 3, Гробот на сиромавиот
30.6.23
02:40
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 4, Пеколен ангел
30.6.23
08:25
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 3, Гробот на сиромавиот
30.6.23
09:15
Г-ца Скарлет и Војводата 2, Еп. 4, Пеколен ангел
ПРЕПОРАКИ
 • Добра бoрба (2017)

  image
  По една година од настаните во последната епизода на „Добра жена“, огромна финансиска измама ја уништува репутацијата на младиот адвокат Маја и ја брише заштедата...
 • Тропски смртни случаи (2019)

  image
  На тропском острву Мартинику две полицајке су присиљене да се удруже како би решиле неколико случајева убистава. Једна прати закон и ред, док друга има...
 • Чаробни град (2012)

  image
  Док Ајк Еванс слави Нову годину у свом луксузном хотелу Мирамар Плаја, Хавана пада у руке Кастрових побуњеника. То је турбулентно време за Мајами, јер га...
 • Наркос Мексико (2018)

  image
  Главни протагонисти четврте сезоне су мексичка звезда Дијего Луна и амерички глумац Мајкл Пења. Дијего тумачи улогу наркобоса Мигела Анхела Феликс Гаљарда, који...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.