Кога по смртта на својата мајка Нејтан Епелби го наследува семејниот имот во 1890-тите во Самерсет, тој се обидува да го искористи своето психијатриско минато за да излечи вознемирена локална девојка.

Беше на каналите:

Epic Drama  

ПРЕПОРАКИ
 • Убавицата и ѕверот (2012)

  image
  Цатхерине “Цат” Цхандлер паметна је детективка без длаке на језику коју прогони њезина трагична прошлост. Кад је била тинејџерка Цат је свједочила убојству њезине...
 • Сенке Града (2017)

  image
  Derin and Ali are two people from different worlds. Derin is the daughter of a rich man, on the otherside Ali is a 28 years old boy who saw his mom being killed...
 • Уљези (2017)

  image
  Intruders features horror stories of terrifying animal home intrusions across America. Powerful dramatizations tell the story of the fight to reclaim homes.
 • Ветување (2019)

  image
  Рејхан е селска девојка, скромна, љубезна и грижлива, која ветува дека ќе се омажи за син на стар семеен пријател на Хикмет, откако ќе ја открие завршната фаза на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.