ФИЛМОВИ Страница 3

 • Млади пиштолџии 2

  понеделник

  06.4.20

  09:30

  Млади пиштолџии 2

  Young Guns II (1990)

  Во 1881 г., локалниот моќник, Џон Чизам, го најмува Патрик Флојд Гарет да го убие одметникот Били д Кид.

 • Мотивиран

  понеделник

  06.4.20

  11:35

  Мотивиран

  Driven (2001)

  Во периодот на шампионати, млад популарен возач изгледа како да почнува да попушта контрола. Повикуваат поранешен возач шампион да го насочи.

 • Ван Хелсинг

  понеделник

  06.4.20

  14:00

  Ван Хелсинг

  Van Helsing (2004)

  Во Трансилванија, во 19 век, ловецот на чудовишта Абрахам Ван Хелсинг, го лови бесмртниот гроф Дракула и други зли сили и при тоа му помага Ана Валериус.

 • Млади пиштолџии 2

  понеделник

  06.4.20

  16:35

  Млади пиштолџии 2

  Young Guns II (1990)

  Во 1881 г., локалниот моќник, Џон Чизам, го најмува Патрик Флојд Гарет да го убие одметникот Били д Кид.

 • Сахара

  понеделник

  06.4.20

  21:00

  Сахара

  Sahara (2005)

  Nakon što pronađe znameniti novčić povezan sa istorijskom legendom, vrhunski istraživač Dirk Pit će da se upusti u avanturu života - lov za blagom kroz neke od najopasnijih predela zapadne Afrike... U potrazi za davno...

 • Платеник

  понеделник

  06.4.20

  23:20

  Платеник

  Mercenary for Justice (2006)

  Plaćenik Džon Siger ( Stiven Sigal) je najbolji u svom poslu. Tokom misije u Južnoj Africi njegov najbolji prijatelj Rejdio Džons strada, a Džon se vraća u SAD i preuzima brigu o njegovoj ženi Sondri i sinu Ediju....

 • Стотник

  вторник

  07.4.20

  01:10

  Стотник

  Centurion (2010)

  СТОТНИК се одвива за време на војната помеѓу римските војници и племето Пикти, при римското освојување на Британија во вториот век. 117 Н.Е. Римската Империја се протега од Египет до Шпанија и на исток, сѐ до Црното...

 • ВЕРНОСТ

  вторник

  07.4.20

  05:00

  ВЕРНОСТ

  (2017)

 • Млади пиштолџии 2

  вторник

  07.4.20

  06:40

  Млади пиштолџии 2

  Young Guns II (1990)

  Во 1881 г., локалниот моќник, Џон Чизам, го најмува Патрик Флојд Гарет да го убие одметникот Били д Кид.

 • Неверојатниот Хулк

  вторник

  07.4.20

  07:15

  Неверојатниот Хулк

  The Incredible Hulk (2008)

  Кога експеримент со гама зраци ќе тргне во погрешен правец, д-р Брус Банер почнува да се трансформира во џиновски зелен хулк кога му се забрзува пулсот.

 • Едисон

  вторник

  07.4.20

  21:00

  Едисон

  Edison (2005)

  Edison je grad grad u kojem je elitna policijska jedinica leglo korupcije i kriminala. Za vreme jednog suđenja, mladi idealistički novinar Josua Polak (Justin Timberlake) počinje da otkriva mrežu policajaca koji su uz...

 • Икс-мен

  среда

  08.4.20

  01:05

  Икс-мен

  X-Men (2000)

  Понекогаш бавната еволуција нагло прави голем чекор. Во не толку далечната иднина, резултатот е мала група од мутирани луѓе со неверојатни супермоќи. Тоа се „Икс-мен! Од класичните стрипови пристигнува фантастичната...

 • Полноќна трка

  среда

  08.4.20

  01:35

  Полноќна трка

  Midnight Run (1988)

  Ловци на глави, ФБИ и мафијата бркаат сметководител кој не платил кауција.

 • ВЕРНОСТ

  среда

  08.4.20

  07:20

  ВЕРНОСТ

  (2017)

Почеток « 1 2 3 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.