poster

Борба без правила

Pit Fighter (2005)

акција | САД
Режисер: Jesse V. Johnson

рејтинг: 4.5/10
Оценка на корисникот: 6.75/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Џек Северино го губи памтењето и единствено што препознава е бруталниот свет на борбите во кафез. Но, кога ќе дојде време да се соочи со минатото, Џек сфаќа дека не е само борец, туку и дека ќе мора да се бори за искупување...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Добрите момци носат црно (1978)

  image
  Поранешниот водач на една командоска спасувачка акција во Виетнам (Чак Норис) се обидува да открие зошто ги убиваат членовите на неговата чета, еден по еден, а...
 • Човекот со железни тупаници (2012)

  image
  Со своето деби како филмски режисер, РЗА, заедно со ѕвездената меѓународна актерска екипа што ја предводат Расел Кроу и Луси Лиу, ја раскажува епската приказна за...
 • Максимална пресуда (2012)

  image
  Бившиот оперативец Крос и неговиот партнер Менинг добиваат задача да обезбедат пристигнување на две таинствени затворенички во затвор. Веднаш по нивното...
 • Проектот Ехо (2015)

  image
  Џејмс Вебстер се враќа од должност и го наоѓа својот брат мртов. Тој тргнува во потрага по сторителите, но открива заговор кој допира длабоко во редовите на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.