рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 6.56/10
(16 гласови)

СОДРЖИНА

Новинар кој се обидува да се изгуби во романтиката на војната откако неговиот брак не успева, добива повеќе отколку што заслужува кога ќе се сретне со агент на специјалните сили кој му открива постоење на тајна воена единица која има мисија да ја заврши војната. Основачот на единицата мистериозно исчезнал, а трагата води до друг војник кој има за цел да го спречи извршувањето на мисијата...

Слики

Мажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во козиМажи што гледаат во кози

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шпијун лављег срца (2020)

  понеделник
  image
  Акциона комедија са Данијем Буном, познатом по комедијама „Породица из ноќне море“ и „Шкртица“ у главној улози. Филм прати Ромена, психолога који је фасциниран...
 • Дете по секоја цена (2018)

  понеделник
  image
  Иронично истраживање озбиљне теме - потешкоќа са којима се сусреќе пар у својим четрдесетим годинама у намери да постану родитељи.
 • Холмс и Вотсон (2018)

  понеделник
  image
  Легендарниот детектив Шерлок Холмс и неговиот партнер д-р Вотсон се врќаат во овој комичен осврт на книжевната класика. Тие ги користат своите неверојатни умови...
 • Буквално сѐ (2015)

  понеделник
  image
  Нил Кларк, наставник, изненада ќе открити да поседује магичне моќи. Заправо, једним покретом руке он може да учини да се деси шта год пожели. Од тога да збрише...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.