рејтинг: 6.4/10

Слики

Фотодетективка: Смрт због дијаманата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистерии на стројничката: Уметност на убивањето (2021)

  image
  Славната стројничка Енџи Доув (Даника МекКелар) се наоѓа среде уште едно убиство, овој пат во истиот музеј каде што татко ѝ, пензионираниот полициски детектив Ник...
 • Мистерии од крстозборот 5 (2021)

  image
  Тес е поканета да учествува во популарен ТВ квиз, но кога водителот неочекувано е убиен, таа и детективот Логан О’Конор се обидуваат да откријат кој стои зад сето...
 • Божиќна загонетка (2020)

  image
  Кате и Кевин проналазе пред својим улазом тајанствени кључ и благданску загонетку, па креќу у божиќну пустоловину коју никад неќе заборавити.
 • Ву Хај (2020)

  image
  Филмот го следи малиот брокер Јанг Хуа додека неговиот живот и бракот се отплеткуваат во текот на три френетични денови во гратчето Ву Хај, кога пријателите,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.