СОДРЖИНА

Несреќен сплет на околности го принудува Милтон Јанг да се откаже од кариера на професионален бејзбол играч и да се врати во градот од кој избегал.

Слики

Premiere EntertainmentPremiere EntertainmentPremiere EntertainmentPremiere EntertainmentPremiere EntertainmentPremiere Entertainment

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Америчка лудост (1932)

  денес
  image
  Доба је Велике економске кризе и одбор директора банке забринут је јер је социјално освешќени председник банке Том Диксон доделио, по њима, превише кредита људима...
 • Билбилче (2019)

  денес
  image
  Животот на 13-годишниот њујорчанец Тео е превртен наопаку кога мајка му е убиена во терористички напад во музејот Метрополитен. Збунет поради трагедијата, тој...
 • Прекобројна (1962)

  денес
  image
  Да би био што ближе студенткињи Нади, Михаило напушта сељачку бригаду и Малену, девојку која је за њим као прекобројна, кренула на радну акцију. Не успевши у свом...
 • Хромофобија (2005)

  денес
  image
  Секое семејство има тајни, а тајните на семејството на Маркус Ајлсбери се посебни. Тој е доста ангажиран правник, живее само за работата. Неговата сопруга има...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.