poster

Шампиони 3

D3: The Mighty Ducks (1996)

Режисер: Robert Lieberman

Оценка на корисникот: 6/10
(196 гласови)

СОДРЖИНА

Откако Патките освојуваат стипендија за едно скапо приватно училиште, тренерот Бомбај најавува дека му е доста од турнири. Набргу по пристигнувањето на екипата во академијата „Иден Хол“, добиваат нов тренер кој се покажува како вистински кошмар кога го трга Чарли од капитенското место.

Слики

Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3Шампиони 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Темен коњ (2008)

  image
  Дијана е балетски наставник и враќајќи се во својот семеен дом открива дека нејзиниот татко страда од деменција. На лице место, таа дознава дека на куќата и’ се...
 • Никад не одустај 2 (2011)

  image
  Филм доноси причу о четири борца различитог порекла који заједно тренирају код бивше звезде мешовитих борилачких вештина, а како време пролази, све више схватају...
 • Марли и јас (2008)

  image
  Овен Вилсон и Џенифер Анистон играат во филм со кучиња, „Марли и јас“, приказна за еден пар кој се втурнува во авантурата на бракот, кариерата, семејството и...
 • Вујко Нино (2003)

  image
  Оддалечена и прилично нефункционална фамилија повторно се зближува, кога од Италија во Чикаго изненадено во посета им доаѓа одамна изгубениот чичко Нино.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.