рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(14 гласови)

Слики

Фатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магијаФатална магија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опседнати (2009)

  image
  Успешен менаџер на активи кој штотуку добил големо унапредување, е многу среќен. Кога сезонски работник почнува да го следи, сите работи на кој работел напорно се...
 • Добриот пастир (2006)

  image
  Едвард верува во САД и е подготвен да жртвува сѐ за заштитата на земјата. Како еден од основачите на ЦИА, Едвард е полн со идеали, но со тек на време неговата...
 • Господар рата (1965)

  image
  Цхрyсагон де ла Цруеx (Ц. Хестон) прекаљени је нормански ратник из 11. века који веќ двадесет година штити поседе свог господара, војводе од Нормандије од...
 • Се викам Кан (2010)

  image
  Ризван Кан е Муслиман од Индија. Тој се преселува во Сан Франциско и живее со својот брат и со својата снаа. Ризван кој има Аспергеров Синдром, се вљубува во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.