СОДРЖИНА

Дутцх Доолеy је обичан припрости граѓевинац, увек спреман помоќи, навикнут на обитавање у свету једноставних људи. Када својој новој девојци понуди помоќ, тако што ќе њеног сина за Дан захвалности превести до Цхицага из његове приватне школе у Георгији, Дутцх ни не слути како су пред њим напорни сати менталног ратовања с дванаестогодишњим снобом Доyлеом. Наиме, Доyле уопште не цени Дутцха, и стално му предбацује како није ни до колена његовом оцу. Дутцх је свестан чињенице како деца каткада знају бити итекако напорна, али овај је ниво за њега прилично нов. Спријатељавање се чини као немогуќа мисија.

Слики

Ти ме излуѓујеш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Моминска вечер (2017)

  денес
  image
  Во оваа комедија со нискобуџетен шмек, пет факултетски пријателки (кои ги играат Скарлет Јохансон, Кејт Мекинон, Џилијан Бел, Лана Глејзер и Џои Кравиц) повторно...
 • Развод на одреѓено време (1986)

  денес
  image
  Проблеми савременог живљења једне породице исказани на комичан начин кроз брачне згоде и незгоде, љубавне неспоразуме, развод због стана, авантуре на летовању
 • 50 први состаноци (2004)

  денес
  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
 • Како се пишува љубов (2014)

  денес
  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.