рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Планерот за венчавки Аналисе има свадба во гостилницата на Мик и Оливија, но станува компликувано откако открива дека кумот е нејзиното бившо момче Бред. Додека се справуваат со непријатноста, старите чувства излегуваат на виделина. Во меѓувреме, Мик и Оливија ја слават 25-годишнината од нивниот прв состанок со еден куп изненадувања.

Слики

Свадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се вратиСвадбен марш 5: Моето момче се врати

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
 • Љубов, меурчиња и Кристалниот залив (2021)

  image
  Скај произведеува и продава препарати за капење и води успешен бизнис, а кога нејзината љубов од детството доаѓа за да ѝ помогне во работата, Скај прво одбива, но...
 • Божиќна потрага (2020)

  image
  Након што власница трговине пронаѓе старо писмо Дједу Божиќњаку и вриједни новчиќ у примјерку "Божиќне приче", креќе у благданску потрагу.
 • Градски фраер (2012)

  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.