Оценка на корисникот: 3.7/10
(42 гласови)

СОДРЖИНА

Потреси изазивају големи поларни вртлог који покрива главнину планета, а једна се обитељ мора пробити до сигурне зоне на екватору.

Слики

Ледена апокалипса

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 2012 (2009)

  image
  Еден академски истражувач води група луѓе во борба да ги спречат апокалиптичните настани што биле предвидени од календарот на Маите. Никогаш немало датум толку...
 • Човек-пајак 2 (2004)

  image
  Питер Паркер (Тоби Мегваер) се обидува да балансира со часовите на факултет и со работата како фотограф, додека го одржува својот таен живот како костимиран борец...
 • Човек-пајак: Враќање дома (2017)

  image
  Младиот Питер Паркер / Човекот-пајак (Том Холанд), кој го имаше своето сензационално деби во „Капетан Америка: Граѓанска војна, почнува да се снаоѓа во својот нов...
 • Човек-пајак 3 (2007)

  image
  Се чини дека Питер Паркер (Тоби Мегваер) конечно успева да го избалансира својот живот. Му оди добро на факултет, Њујорк го прифаќа како херој, а односот со Мери...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.