СОДРЖИНА

Сè уште тажејќи ја смртта на жена си, Бруно очајно е приврзан за крајбрежната колиба што ја изградиле заедно. Кога е избркан од неговите безмилосни сватови, Бруно почнува ризичен план за да ја врати колибата, со непредвидливи резултати.
Сè уште тажејќи ја смртта на жена си, Бруно (Ејден Јанг) очајно е приврзан за крајбрежната колиба што тие ја изградиле заедно. Кога е избркан од неговите безмилосни сватови, Бруно се заколнува дека ќе ја врати по секоја цена. Очаен да избега од дарежливото но невротично вдомување од неговите родители, тој почнува ризичен план за да го врати својот дом. Претставувањето како мајстор на интригантната нова потстанарка во колибата (Паркер Поси) сосема ги превртува неговиот живот и неговите намери.

Слики

На друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго местоНа друго место

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Козје уши (2017)

  среда
  image
  Главна јунакиња је баба Стојанка која у својим шездесетим годинама замени градски живот са сеоским. Баба Стојанка живи у свом родном селу у јужном Банату, где...
 • На Мидлтон (2013)

  среда
  image
  Идит е своеглава жена и со слободен дух, таа е успешна бизнисменка, која ја носи својата 18-годишна ќерка Одри на турнеја низ потенцијалните факултети. Џорџ е...
 • Виртуелни пакао (2020)

  среда
  image
  Жељан пратилиаца, Курт Канкл је таксиста који је смислио смртоносан план само да постане виртуелан. Иако се његов узнемирујуќи пренос уживо прати на друштвеној...
 • Француски излез (2020)

  среда
  image
  Осиромашената Франсис (Мишел Фајфер), дел од високо друштво на Менхетен, ги продава последните сопствености и одлучува да живее во Париз со бесцелниот син Малком...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.