рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(70 гласови)

СОДРЖИНА

Када се њих двојица удруже као тим за обезбеѓење нико није сигуран! Избачени из полиције, сада раде као приватно обезбеѓење заједно, иако не могу да поднесу један другог. Представљајуќи се као прави полицајци, јуре групу кријумчара, али имају два проблема да остану живи и да увек буду корак испред праве полиције, иначе им следи затвор!

Слики

Национална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедностНационална безбедност

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Такси (2004)

  image
  Квин Латифа е најбрзата таксистка во Њујорк, чии вештини зад воланот и специјално надградена кола му помагаат на еден полицаец (Џими Фелон) на тајна задача да...
 • Тактичка сила (2011)

  image
  Тимот на СВАТ има вежба на улиците на Лос Анџелес, но целиот тренинг тргнува наопаку кога ќе се најдат опкружени со две ривалски банди, поради што треба да најдат...
 • Џекпот (2011)

  image
  Акцијата на филмот се случува во краина на пограничјето од Норвешка и Шведска, каде сретнуваме група од несмасни мажи: Оскар, Тор, Били и Затка и сите ги поврзува...
 • Сѐ за пари (2012)

  image
  Стефани Плам веќе 6 месеци нема работа, а колата ќе ја загуби поради долгови. Нејзе очајно ѝ требаат пари, па ќе се реши да го натера братучед ѝ Вини да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.