СОДРЖИНА

Mutant snakes survived a terrorist attack on a government laboratory, and they now threaten the town of Santa Mira Springs, California. Seismic activity has brought snakes to the surface, where residents are being bitten. Victims can transmit the virus to healthy persons. The military puts the town under quarantine. Local physicians try to control the epidemic, while the military is primarily concerned with keeping the virus a secret.

Слики

Venomous

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Посебна (2016)

  image
  У свету којим подељено на равне части владају смрт и хаос, последња оаза наде је људско упориште смештено у Лондону. Група научника, чувана гвозденим...
 • Морбиус (2022)

  image
  Биохемичарот Мајкл Морбиус, се обидува да се излечи себеси од една ретка болест на крвта, но несакајќи се инфицира со еден вид на вампиризам.
 • Прво прочишќење (2018)

  image
  Како би спустили статистике о криминалу испод 1% моќници који владају САД-ом одлуче се на рискантан социолошки експеримент - 12 сви ќе злочини (укључујуќи и...
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.