poster

Gi̇t Başimdan

Gi̇t Başimdan (2015)

Режисер: Şahin Altuğ

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.0/10

СОДРЖИНА

Latif, who wants to break up with his girlfriend, accidentally asks her to marry with him. But, because he is unwilling to marry, he leaves the wedding and hits a man while driving. It turns out that the victim of that crash is unexpectedly familiar to Latif.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Козје уши (2017)

  среда
  image
  Главна јунакиња је баба Стојанка која у својим шездесетим годинама замени градски живот са сеоским. Баба Стојанка живи у свом родном селу у јужном Банату, где...
 • Професионалац (2003)

  среда
  image
  Култна представа Душана Ковачевиќа Професионалац, са легендарним Данилом Батом Стојковиќем у главној улози, преточена је у истоимени филм. Комад настао 1989....
 • Свети Винсент (2014)

  среда
  image
  После развода, Меги (Мелиса Макарти), сада самохрана мајка, и њен дванаестогодишњи син Оливер (Џејден Либерер) доселе се у Бруклин. Будуќи да ради до касно, мора...
 • Уште една тура (2020)

  среда
  image
  Ова е приказна за четворица пријатели кои работат како професори во средно училиште и ќе се обидат да си го подобрат животот со тоа што ќе експериментираат со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.