СОДРЖИНА

WАРНЕР авантура/комедија/спорт Четворица скејтера прате свога идола - легенду на скејт - ролерима на летњој националној турнеји у нади да ќе и они бити примеќени, да ќе пронаќи спонзоре и сами постати звезде. У своме настојању да од аутсајдера постану професионалци упознаќе многе профи скејтере и упадаќе у екстремне неприлике.

Слики

Скејтерски рајСкејтерски рајСкејтерски рајСкејтерски рајСкејтерски рајСкејтерски рај

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Биби и Тина 3: Девојке против дечака (2016)

  image
  Почиње нова филмска авантура о малој вештици Биби и њеној другарици Тини која живи на коњичком ранчу. Овога пута, ученици њихове партнерске меѓународне школе из...
 • Свадбарски дебакл 2 (2017)

  image
  У другом делу светске хит комедије, Давид, Том и Грахам морају превести Луково тело назад у Лондон након што током присилног слетања авиона заврше усред...
 • Забавна големина (2012)

  image
  Саркастичната тинејџерка Врен е присилена да го земе својот мал брат на Ноќта на вештерките, но го губи по пат. Таа мора да побара помош од својата најдобра...
 • Измамник (2010)

  image
  Измамникот Еди Саливен ќе падне во големи долгови, па ќе реши да смисли план да заработи пари. Ќе го запознае Волтер, кој собира пари за сиропиталиште и ќе го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.