Содржина

In an underworld of weapons dealers and traffickers, a young boy becomes the pawn in a war between notorious drug lords. Trapped by kidnappers inside one of the world's most impenetrable cities, his rescue beckons the unparalleled skill of a mercenary named Tyler Rake, but Rake is a broken man with nothing to lose, harboring a death wish that makes an already deadly mission near impossible.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Maximum Risk (1996)

  image
  Полицајац заузима место свог брата близанца и наслеѓује његов проблем, али и његову прелепу девојку. Он је приморан да боксује целим путем од Француске до...
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Брејвен (2018)

  image
  Дрвосечач го брани своето семејство од опасни трговци на дрога.
 • Последната битка (2013)

  image
  Шварценегер е Реј Овенс, поранешен полициски офицер во Лос Анџелес, кој завршува како шериф во гратчето Сомертон на американската граница со Мексико. Иако се чини...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.