СОДРЖИНА

In a vague and futuristic world, people must pay for every single service in their life. When a stripper and a thief meet, they find a meaning within it.

Слики

No Drowning

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Песна за Марија (2019)

  image
  Марија е осамена и независна девојка која живее со нејзиниот татко Саул, социјално несигурен човек поради недостиг на пари. Двајцата живеат во мал мексикански...
 • Втора рунда (2020)

  image
  Во свет каде што раѓањето е регулирано од државата, еден пар аплицира за лиценца да има дете. Тие го поминуваат првиот круг од процесот - но немаат идеја што ги...
 • Sister (2019)

  image
  Sofia, Bulgaria in the present day. A boy from a well-to-do family is in love with Bonnie, a teenager from the impoverished outskirts. In order to test his love,...
 • Cleaner (2018)

  image
  Narges, a public toilet cleaner, has to wait for 5 minutes to see what the result of her pregnancy test is. In this 5 minutes, she dives in her dream. The dream...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.